Pobytové balíky

Pobytové balíky penziónu sú skvelým spôsobom, ako si užiť oddych a relaxáciu v príjemnom prostredí. Tieto balíky zahŕňajú viacero služieb a aktivít, aby ste sa mohli zamerať na relaxáciu a vychutnanie si času bez starostí.

Zimná rozprávka v raji so zľavou

Krajina prikrytá bielou perinou, vonku mrzne a husto sneží. Sedíš so šálkou horúcej čokolády a sleduješ ako deti šantia a stavajú snehuliaka. Poď k nám a zaži zimnú rozprávku v raji ....
Cena od 82,80 € / noc
Rezervovať pobyt

Jeseň v raji

Jeseň je ako stvorená na turistiku. Farebná príroda, chodníky a tiesňavy to všetko čaká iba na Vás. Teraz je ten správny čas spoznať Slovensky raj.
Cena od 88,70€ / noc
Rezervovať pobyt

Wellness zážitok na 3 noci

Výlety do roklín, tiesňav a jaskýň, za pamiatkami UNESCO. Peši alebo na bicykli, oddych, relax a výborné jedlo. K tomu wellness pod hviezdnou oblohou s milovanou osobou. Čo viac si priať?
Cena od 130,60€ / noc
Rezervovať pobyt

Raj pre dvoch s privátnym wellness

Zastavte sa na chvíľu a vychutnajte si romantiku vo dvojici. Len "TY & JA" vo vírivke pod hviezdnou oblohou s pohárom vínka v obklopení malebnej prírody, to chceš zažiť... ♥
Cena od 94,60€ / noc
Rezervovať pobyt

Gurmánsky víkend

Vychutnajte krásy prírody Slovenského raja pri prechádzkach a túrach v okolí. Večer Vám ponúkneme špeciálne "Gurmánske menu", ktoré lahodí telu aj duši. Akcia je limitovaná.
Cena od 64,60€ / noc
Rezervovať pobyt